4 dni z profilem bez zdjęcia (wnioski)

30 Kwi

Oto podsumowanie 4 dni randek internetowych na o2 bez zdjęcia w profilu:

  • Dostałem w sumie w tym czasie 3 wiadomości
  • Żadna z nich nie zakończyła się znajomością
  • Tylko za jedną z nich stała prawdziwa kobieta, w moim odczuciu

Nie pisałem wiadomości do kobiet, jako pierwszy, co raczej jest konieczne, żeby poznać dziewczynę, bo nie mając zdjęcia i ciekawego opisu raczej nie mogę się spodziewać, żeby ładne dziewczyny do mnie same pisały.

Wnioski:

Bez zdjęcia i pisania jako pierwszy trudno poderwać dziewczynę z serwisu randkowego 😉

Niby oczywiste, zauważyłem, że jest wielu facetów bez zdjęcia i opisu. Nie wiem, jakie mają sukcesy i czy oni umawiają się na randki, z facetami nie koresponduję (nie jestem aż tak zdesperowany ;). Podejrzewam, że podobne do moich, może się mylę.

3 wiadomości, jakie w tym czasie dostałem:

Pierwsza wiadomość od dziewczyny, która zapytała mnie o zdjęcie. Niestety w związku z tym, że list od niej dostałem niedługo po tym jak pierwszy raz zalogowałem się tu i nie byłem przekonany do tego czy chcę się ujawniać czy więc, niestety nic z tym nie zrobiłem. Wiem, schrzaniłem.

Z drugiej strony nie wiem, co to za dziewczyna, bo ona mimo, że miała zdjęcie to i tak, trudno było rozpoznać jej twarz. No nic mówi się trudno.

Druga wiadomość od kobiety, której nawet nie zdążyłem zobaczyć. Napisała do mnie pytanie „jak powinna być kobieta”, ale jak wszedłem na jej profil to pojawił się komunikat, że użytkownik został zablokowany.

Trzecia wiadomość od Rosjanki (tak miała w każdym razie napisane w profilu) wiadomość od niej była bardzo dziwna. Nie wyglądało to jakby prawdziwa kobieta ją pisała, słyszałem zresztą o oszustwach Rosjankę na portalach randkowych, więc dałem sobie spokój.

Podsumowując nie poznałem zbyt wielu kobiet w tym tygodniu, ale zobaczymy, co będzie dalej. Postaram się znaleźć jakieś zdjęcie do profilu i zacznę pisać wiadomości, bo na razie zostawiłem ten profil samemu sobie.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: