Pierwsze wrażenia z Twoo.com

25 Sier

Mimo początkowej niechęci do Twoo postanowiłem zobaczyć jak to działa.

W czasie rejestracji byłem pytany o podanie hasła do poczty i facebooka, żeby sprawdzić czy moi znajomi już się tu nie logują. Nie podałem im jednak żadnych takich danych.

Prawdę mówiąc, nie byłem pewien czy na pewno dodać zdjęcie, bo nie uśmiechało mi się, żeby ktoś z moich znajomych otrzymał zaproszenie z moim zdjęciem, że zapraszam go do „wspaniałej społeczności twoo.com”.

Mimo wszystko, dodałem to zdjęcie, oczywiście pierwszego, które dodałem mi nie zaakceptowali, bo nie widać na nim twarzy. Pomyślałem sobie, że szybcy są, skoro zaledwie dodałem fotkę a już dostaję informacje, że nie można mnie rozpoznać na zdjęciu i muszę dodać inne.

Kliknąłem w profil jednej z dziewczyn, która pojawiła się w góry mym pasku i zacząłem sobie z nią rozmawiać. Nie była to ani głęboka rozmowa ani podryw. Taka zwykła rozmowa. Ale odpisywała bez problemów.

W każdym razie widzę, że to może być ciekawa alternatywa dla sympatia.pl i randek o2. Na wszelki wypadek zostanę przy darmowym koncie i nie będę kupował żadnych kredytów ani konta unlimited. Słyszałem, że jak poda się im numer karty kredytowej to można mieć problemy, ale za darmo podobno też można się też pobawić.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: