Tajemnicza dziewczyna z Twoo.com

3 Paźdź

Znalazłem w poczcie na Twoo wiadomość od pewnej dziewczyny. Było to dla mnie trochę dziwne, bo na tym portalu to pierwszy raz, kiedy kobieta napisała do mnie pierwsza. Wiem, że to dziwne, bo od wielu ludzi słyszałem, że kobiety same tam zagaduję. W moim przypadku tak jednak nie było, więc bardzo się ucieszyłem.

Co więcej nie była to standardowa wiadomość, w stylu: „cześć, co u ciebie”, ale wiadomość, której wydźwięk był taki, że ona faktycznie się mną zainteresowała. Zapytała o moje zdjęcie z wakacji i o pewną kapelę, o której wspomniałem w swoim opisie. Nie wiedziałem, żem kobiecie taka muzyka tez może przypaść do gustu. Więc poczułem, że coś nas łączy.

Długo nie czekając wszedłem na jej profil.

Oczywiści zostałem poinformowany przez twoo, że nie mogę obejrzeć jej całego albumu, bo mam za mało zdjęć. Trochę mnie ten komunikat zdenerwował, ale zdarzyłem przyzwyczaić się do irytujących komunikatów tego serwisu.

Oglądając jej wizytówkę, miałem jednak wrażenie, że coś jest nie tak. Jej fotki wydały mi się podejrzane. Na zdjęciu głównym miała tak wielkie okulary przeciwsłoneczne, że trudno było zauważyć spod nich twarz. Pozostałe fotografie też były przedstawione tak, że nie sposób było rozpoznać twarz kobiety ze zdjęcia.

To może wydać się dziwne, bo pisze do mnie dziewczyna, która chce mnie poznać, a ja wybrzydzam, że nie mogę zobaczyć jak wygląda. Poza tym nawet nie wiem, czy ona faktycznie chce mnie poznać, bo to przecież jednak głupia wiadomość.

W zasadzie nie chodziło mi o jej wygląd, ale bardziej o to czy ta kobieta nie ma męża i dzieci a w Internecie szuka tylko kochanka.

Mimo wszystko narobiła mi nadziei, że aż postanowiłem o tym napisać o tym na blogu, żeby poczuć większą presję, aby tego nie spaprać.

Wiem, że trochę za dużo analizuję i przejmuję się kobietą, której nawet nie znam, ale cóż. Mam nadzieję, ze nie skończy się na tym jednym liście od niej.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: